Enigmatski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Enigmatski forum

Forum za sve ljubitelje enigmatike
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
Latest topics
» Kikinda 2012
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto kol 07, 2012 12:21 pm by ero

» PZR Zagreb: anagramne fore i anagramni izazovi
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimened pro 11, 2011 2:52 pm by Dejan

» Memorijal Milana Milina
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimened pro 11, 2011 1:26 pm by ero

» Naslovni anagrami
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimened stu 27, 2011 2:17 pm by ero

» Feniks - hvala
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:34 am by Dejan

» Kvizorama
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:00 am by Dejan

» omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 19, 2011 3:22 pm by dirižabl3

» Jutarnje razgibavanje :)
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:10 am by Dejan

» Takmičenja za logičare
Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:07 am by kontrolor

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Memorijal Veselina Patrnogića

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 17, 2009 7:56 am

Znači Boško Radišić, posmrtno, 2. mjesto!
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 17, 2009 7:58 am

Postoji li mogućnost uključiti se u sljedeći krug, pošto do sada nisam sudjelovao?
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Petar Maljek
good
good



Broj postova : 57
Registration date : 30.01.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 17, 2009 11:06 pm

Ero Exclamation Question Mad No ,

pao mi je mrak na oči kada sam jučer pročitao izvještaj drugog kola. Naime, na kraju izvještaja bio je i zadatak za sljedeće kolo...


ero je napisao/la:
Petar Maljek je napisao/la:
Da li je izašao novi zadatak?

Novi zadatak je:
BOLJE JE GRAM PRAKSE NEGO TONA TEORIJE.
Rok 30.jun.

Ero, nije BOLJE JE GRAM.... nego BOLJI JE GRAM.... Sad

Dobra vijest je da sam uspio sastaviti samo dvadeset anagrama, a loša vijest je da sam ih već poslao! Obzirom da se radi o samo jednom slovu nadam se da ću uspjeti nekako ispraviti štetu.

Odgovor Dejanu
Dejane, možeš se odmah uključiti u memorijal. Jedini uvjet je da do 30.06. pošalješ anagrame na zadanu temu koja glasi:

BOLJI JE GRAM PRAKSE NEGO TONA TEORIJE.

Sve ostalo si već vjerojatno pročitao na prethodnoj stranici.
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:25 am

Hvala, već nešto imam pripremljeno. bounce
Osim toga, pretpostavljam da se riječ "JE", naravno, ne smije koristiti u anagramu, ili smije, ali nije dobro jer mu umanjuje vrijednost? scratch
Čestitam Eri na 1. nagradi, kao i 3. mjestu na Memorijalu Pavle-Libran! cheers
P.S. Oboje u konkurenciji premetaljki!
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet lip 18, 2009 1:09 am

O.K. Znači zamijeniti jedno slovo E sa slovom I, možda mi to dobro dođe. Idem baš pogledati "nabrzaka"! cyclops
Prvo mi se učinilo da vam pada mrak na oči zbog kratkog roka. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: POTVRDA PRIMITKA RADA   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 9:56 am

Sad mi je pala na pamet jedna stvar koju inače enigmatski urednici ne prakticiraju, dok većina urednika magazina šahovske kompozicije i većina organizatora natjecanja ipak prakticira: nakon primljenoga rada, primatelj odgovori pošiljatelju da je primio navedeni rad, obično se zahvali i ponekad odgovori i o tome hoće li objaviti ili odbiti pojedini rad, ovisno o kvaliteti, utvrđenom prethodništvu itd.
Razumljivo je da urednici enigmatskih magazina baš i ne stignu zbog količine materijala i obima posla odgovarati svima o njihovim radovima.
No, u slučaju natjecanja, to bi svakako trebala biti praksa! bounce Na taj način se mogu izbjeći neugodne situacije poput spominjanih u sporu Radisavljević (SZS) - Lazarević (ESS). Na taj način će autor biti siguran da je njegov rad doista stigao do organizatora natjecanja, jer ima vrlo glupih situacija sa mejlovima, serverima i mrežama: neke mreže navodno uopće ne komuniciraju međusobno!?
rendeer Osobno mi se dogodilo da sam recimo slao radove na natjecanje "Sredba na solidarnosta" u Skopje i zatim čekao na razultate oko godinu i pol (takva velika natjecanja znaju trajati i duže), kada sam mejlom upitao jednog od organizatora o tome, ali odgovor nisam dobio. Nedugo nakon toga, kolega iz Zagreba mi priča o problemima s tog natjecanja, jer je dobio autorski primjerak knjižice, i ja ga zamolim da pogleda što je s mojim problemima. Jasno, uopće me nema na listi sudionika! Slična stvar se dogodila i drugom kolegi iz Zagreba, koji je specijalno uz 50. rođendan slao prijatelju u Ukrajinu velik broj radova, a vrlo slični radovi (čak za nijansu lošiji od njegovih) bili su nagrađeni na tom turniru. Pa da spomenem i kolegu iz Slovačke koji je preko mene komunicirao sa drugim kolegom iz Zagreba jer "t-com" i "seznam" nisu radili dvosmjerno, već u samo jednom smjeru.
Vjerujem da je svakom autoru i natjecatelju bitno da zna da mu je rad primljen! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Quizmaster
super
super



Broj postova : 145
Registration date : 21.04.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:13 pm

Dejan je napisao/la:
Na taj način se mogu izbjeći neugodne situacije poput spominjanih u sporu Radisavljević (SZS) - Lazarević (ESS). Na taj način će autor biti siguran da je njegov rad doista stigao do organizatora natjecanja, jer ima vrlo glupih situacija sa mejlovima, serverima i mrežama: neke mreže navodno uopće ne komuniciraju međusobno!?

Sa predlogom se slažem, s tim što ti poređenje nije adekvatno, jer tu nema nikakve dileme - svih mojih 10 radova su stigli do organizatora, a on nije dao sve sudijama na ocenjivanje i tako je lažirao takmičenje.
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 3:28 am

Petar Maljek je napisao/la:
Ero Exclamation Question Mad No ,

pao mi je mrak na oči kada sam jučer pročitao izvještaj drugog kola. Naime, na kraju izvještaja bio je i zadatak za sljedeće kolo...


ero je napisao/la:
Petar Maljek je napisao/la:
Da li je izašao novi zadatak?

Novi zadatak je:
BOLJE JE GRAM PRAKSE NEGO TONA TEORIJE.
Rok 30.jun.

Ero, nije BOLJE JE GRAM.... nego BOLJI JE GRAM.... Sad

Dobra vijest je da sam uspio sastaviti samo dvadeset anagrama, a loša vijest je da sam ih već poslao! Obzirom da se radi o samo jednom slovu nadam se da ću uspjeti nekako ispraviti štetu.

Odgovor Dejanu
Dejane, možeš se odmah uključiti u memorijal. Jedini uvjet je da do 30.06. pošalješ anagrame na zadanu temu koja glasi:

BOLJI JE GRAM PRAKSE NEGO TONA TEORIJE.

Sve ostalo si već vjerojatno pročitao na prethodnoj stranici.

I ja, glavni informator o ovom takmčenju, pogrešno sastavljao sa bolje, i sastavio, ali sad je ispalo bolje sa BOLJI
Izvinjavam se Embarassed
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 3:31 am

Dejan je napisao/la:
Hvala, već nešto imam pripremljeno. bounce
Osim toga, pretpostavljam da se riječ "JE", naravno, ne smije koristiti u anagramu, ili smije, ali nije dobro jer mu umanjuje vrijednost? scratch
Čestitam Eri na 1. nagradi, kao i 3. mjestu na Memorijalu Pavle-Libran! cheers
P.S. Oboje u konkurenciji premetaljki!

Zahvaljujem!
Izgleda da još nisam za staro gvožđe, ili što bi moj drug Joca kazao: Nisam ja od mačke kašalj.
[Vrh] Go down
Ines
good
good
Ines


Female
Broj postova : 66
Age : 45
Location : Fojnica
Registration date : 23.04.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 3:12 pm

Dejan je napisao/la:
Čestitam Eri na 1. nagradi, kao i 3. mjestu na Memorijalu Pavle-Libran! cheers
P.S. Oboje u konkurenciji premetaljki!

Pridružujem se čestitkama!!! king
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 1:26 am

Zadatak za četvrto kolo:
ZAGONETAČKI JUBILEJ ARVIDASA VELJIĆA
rok: 31. avgust
adresa: enigmatika@politika.rs
[Vrh] Go down
Quizmaster
super
super



Broj postova : 145
Registration date : 21.04.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 11:45 am

!!!!!! affraid


Hahaha... Urednik je luuuud lol!
[Vrh] Go down
Quizmaster
super
super



Broj postova : 145
Registration date : 21.04.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 11:53 am

Ovo mi je jedno od najdražih priznanja koje sam dobio u enigmatici, a svakako najneobičnije Very Happy
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 2:50 pm

I mene je iznenadio sa zadatkom Exclamation
Prvo sam mislio da je neka zeka, pa onda da mu je Arvidas Veljić ukrao identitet Laughing ,
a onda sam shvatio da Ero na taj način želi dati i svoj doprinos proslavi santa pa pozdravljam taj čin.
Koliko će to biti zanimljivo za čitatelje Question
Za mene hoće, čitamo se! bounce
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 3:29 pm

Dejan je napisao/la:
I mene je iznenadio sa zadatkom Exclamation
Prvo sam mislio da je neka zeka, pa onda da mu je Arvidas Veljić ukrao identitet Laughing ,
a onda sam shvatio da Ero na taj način želi dati i svoj doprinos proslavi santa pa pozdravljam taj čin.
Koliko će to biti zanimljivo za čitatelje Question
Za mene hoće, čitamo se! bounce

A tek kada vidite anagram koji sam danas sastavio. Tako je cakan, prste da polizes Very Happy
[Vrh] Go down
Petar Maljek
good
good



Broj postova : 57
Registration date : 30.01.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 11:43 pm

ero je napisao/la:
Zadatak za četvrto kolo:
ZAGONETAČKI JUBILEJ ARVIDASA VELJIĆA
rok: 31. avgust

Za nas neupućene, o kojem se jubileju radi?
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 08, 2009 12:42 am

Petar Maljek je napisao/la:
ero je napisao/la:
Zadatak za četvrto kolo:
ZAGONETAČKI JUBILEJ ARVIDASA VELJIĆA
rok: 31. avgust

Za nas neupućene, o kojem se jubileju radi?

25. godina enigmatskog stvaralaštva Zorana Radisavljevića!
[Vrh] Go down
Ines
good
good
Ines


Female
Broj postova : 66
Age : 45
Location : Fojnica
Registration date : 23.04.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 08, 2009 9:16 am

Haha, kakav izazov... Very Happy Sad moramo sastaviti nešto baš lepo!
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 2:52 pm

Danas je objavljen spisak anagrama koji su u konkurenciji za treće kolo. Na spisku je i petoro enigmata sa ovog foruma. Sad je na sudijama da daju bodove.
Podsjećam da je rok za četvrto kolo 31. avgust:
ZAGONETAČKI JUBILEJ ARVIDASA VELJIĆA
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 12:16 am

Volio bih saznati da li je moj rad zaprimljen! Suspect Ako znaš, molim te javi!
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 12:19 am

Dejan je napisao/la:
Volio bih saznati da li je moj rad zaprimljen! Suspect Ako znaš, molim te javi!

Evidentiran je.
KRASNO, JER GENIJE GA TEMELJITO OPROBA!
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 12:33 am

O.K. Hvala, znači zaprimili ste Genija uredno. Wink
P.S. Smije li se to ovako objaviti prije presude? Imao sam osjećaj da se radi o formalnijem natjecanju (ne znam zašto).
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 1:06 am

Dejan je napisao/la:
O.K. Hvala, znači zaprimili ste Genija uredno. Wink
P.S. Smije li se to ovako objaviti prije presude? Imao sam osjećaj da se radi o formalnijem natjecanju (ne znam zašto).

Smije jer su sudije već obavile svoje (samo mi još ne znamo rezultate)
[Vrh] Go down
Petar Maljek
good
good



Broj postova : 57
Registration date : 30.01.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 10:51 pm

Upravo sam se vratio sa godišnjeg i vidim da još nema rezultata prošlog kola?
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 12:20 am

Petar Maljek je napisao/la:
Upravo sam se vratio sa godišnjeg i vidim da još nema rezultata prošlog kola?

I ja sam se nedavno vratio s odmora, pa kako me sačekalo mnogo obaveza, nisam stigao da prikačim rezultate. Pokušaću da to uradim sutra.
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Treće kolo Memorijala Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 7:38 am

1. Predrag Grbić, Prijepolje : O, TREN RABOTE JE JAK I MELJE GRO PISANOG!
2. Marijana Jovčić, Beograd: OGOLJENOJ ERI PAMETI TEBA SNAGE KROJ.
3. Sofija Necin, Novi Sad: GENIJ JE GRMEO I TRLJAO, NEKA SE OPROBA.
Od članova ovog foruma DG iz ZG je na devetom, SB iz KI na 14. a ZC iz Karlovca na 19. mjestu.
Podsjećam da je rok za slanje anagrama za 4. kolo 31. avgust.
[Vrh] Go down
Petar Maljek
good
good



Broj postova : 57
Registration date : 30.01.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet kol 27, 2009 4:55 am

Ero, da li možete provjeriti koliko je mojih anagrama ušlo u konkurenciju?

Z.C.
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet kol 27, 2009 5:48 am

Petar Maljek je napisao/la:
Ero, da li možete provjeriti koliko je mojih anagrama ušlo u konkurenciju?

Z
.C.

U konkurenciji bila 3 anagrama, a 19-20. mjesto osvojio onaj STONOGI...
[Vrh] Go down
Petar Maljek
good
good



Broj postova : 57
Registration date : 30.01.2009

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet kol 27, 2009 6:27 am

ero je napisao/la:
U konkurenciji bila 3 anagrama, a 19-20. mjesto osvojio onaj STONOGI...

Da li je možda ograničen broj radova po autoru? Naime, ja sam poslao 15 anagrama, a za stonogu baš i nisam očekivao neki bod. Bilo je i puno boljih!
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitimečet kol 27, 2009 3:43 pm

Petar Maljek je napisao/la:
ero je napisao/la:
U konkurenciji bila 3 anagrama, a 19-20. mjesto osvojio onaj STONOGI...

Da li je možda ograničen broj radova po autoru? Naime, ja sam poslao 15 anagrama, a za stonogu baš i nisam očekivao neki bod. Bilo je i puno boljih!

Nije ograničen broj anagrama, ali urednik STALNO apeluje na autore da sami prave selekciju. Ja sam npr. za novo kolo poslao dva (čini mi se odlična) anagrama.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Memorijal Veselina Patrnogića   Memorijal Veselina Patrnogića - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Memorijal Veselina Patrnogića
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Memorijal Milana Milina
» 9. Memorijal Tomislava Munisica
» 9. MEMORIJAL PAVLE-LIBRAN
» 10. MEMORIJAL PAVLE-LIBRAN

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Enigmatski forum :: Enigmatika :: Enigmatska natjecanja-
Forum(o)Bir: