Enigmatski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Enigmatski forum

Forum za sve ljubitelje enigmatike
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
Latest topics
» Kikinda 2012
Enigmatski pozdrav Icon_minitimeuto kol 07, 2012 12:21 pm by ero

» PZR Zagreb: anagramne fore i anagramni izazovi
Enigmatski pozdrav Icon_minitimened pro 11, 2011 2:52 pm by Dejan

» Memorijal Milana Milina
Enigmatski pozdrav Icon_minitimened pro 11, 2011 1:26 pm by ero

» Naslovni anagrami
Enigmatski pozdrav Icon_minitimened stu 27, 2011 2:17 pm by ero

» Feniks - hvala
Enigmatski pozdrav Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:34 am by Dejan

» Kvizorama
Enigmatski pozdrav Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:00 am by Dejan

» omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković
Enigmatski pozdrav Icon_minitimeuto srp 19, 2011 3:22 pm by dirižabl3

» Jutarnje razgibavanje :)
Enigmatski pozdrav Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:10 am by Dejan

» Takmičenja za logičare
Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:07 am by kontrolor

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Enigmatski pozdrav

Go down 
+2
admin
Quizmaster
6 posters
Autor/icaPoruka
Quizmaster
super
super



Broj postova : 145
Registration date : 21.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimepon tra 21, 2008 3:49 pm

Pozdrav svim forumašima Very Happy

Forum je vrlo lepo zamišljen, pa se nadam da će biti dosta posetilaca.

Slova bi morala biti malo krupnija i u drugoj boji. Bela slova na plavoj ili sivoj pozadini - izrazito loša kombinacija.

Admine, olabavi malo forumski režim. Enigmati su fini ljudi, a ti im tražiš posebnu dozvolu da bi mogli da se nakače na rubriku "Enigmatska natjecanja"?! confused Ako neko bude pravio gluposti, lako ćeš ga opomenuti ili izbaciti.

Ajd živeli! drunken
[Vrh] Go down
admin
Admin
admin


Male
Broj postova : 264
Age : 32
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimeuto tra 22, 2008 6:54 am

Cijenim komentar...
Sto se tice slova,to je do vas...svatko odrdjuje font boju i ostalo.
Pod rubrikom enigmatska natjecanja mislio sam na natjecanja(natjecaje) tipa "Kviskotekinog" prvenstva i sl. pa da to malo komentiramo. Ugodan Boravak Smile
[Vrh] Go down
https://enigmatika.forumcroatian.com
Quizmaster
super
super



Broj postova : 145
Registration date : 21.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimeuto tra 22, 2008 3:57 pm

U rubrici "Enigmatska natjecanja" pustio sam obaveštenje o jednom lepom takmičenju za anagramiste. Ja sam inače vrlo često učesnik konkursa "Kvizorame" i "Kviskoteke", a bio sam i na logičkim turnirima u Hrvatskoj.

Računaj da ćeš narednih dana sigurno dobiti nove članove, pošto sam o ovom forumu obavestio enigmate iz foruma Enigma cafe: www.voy.com/96502/ Cool

Pozdrav!
QM
[Vrh] Go down
La gradic
super
super
La gradic


Male
Broj postova : 89
Age : 50
Location : Dragalić, Slavonija
Registration date : 23.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri tra 23, 2008 2:19 am

Pozdrav svim ljubiteljima enigmatike,

pohvale administratoru na projektu, jer je već i bio red da se nešto pokrene u Hrvatskoj.

Samo naprijed!
[Vrh] Go down
La gradic
super
super
La gradic


Male
Broj postova : 89
Age : 50
Location : Dragalić, Slavonija
Registration date : 23.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri tra 23, 2008 2:34 am

Možda bi trebalo otvoriti rubriku za početnike, gdje bi početnici objavili svoje radove, tako da razbiju tremu, i da eventualno iskusniji enigmati daju svoje primjedbe, savjete i sl.

La gradić
[Vrh] Go down
Jale13
super
super



Broj postova : 104
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesub svi 17, 2008 8:07 am

MIslim da bi se trebalo malo više pisati na enigmatskim temama, a ne samo na igrama Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
admin
Admin
admin


Male
Broj postova : 264
Age : 32
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesub svi 17, 2008 3:37 pm

Naravno,ali trenutno imamo malo ljudi tako da je to normalno. Strpljenja...
[Vrh] Go down
https://enigmatika.forumcroatian.com
La gradic
super
super
La gradic


Male
Broj postova : 89
Age : 50
Location : Dragalić, Slavonija
Registration date : 23.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri lip 04, 2008 9:20 am

Zar nitko nije zainteresiran za enigmatiku? Sleep
[Vrh] Go down
Jale13
super
super



Broj postova : 104
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesub lip 07, 2008 3:56 am

Samo 4 nas piše, a i admin sve rjeđe dolazi
[Vrh] Go down
Miroval




Broj postova : 12
Registration date : 09.06.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimepon lip 09, 2008 8:00 am

Očito malo ljudi zna za ovaj forum.
Admine jesi li pisao uredništvima? Vjerujem da će vrlo rado objaviti postijanje foruma i pozvati emigmate.
I mislim kako bi trebalo izmisliti neko privlačnije ime: Enigmatski forum mi djeluje nekako politički i to iz nekih ''mračnih'' vremena.
[Vrh] Go down
admin
Admin
admin


Male
Broj postova : 264
Age : 32
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:33 pm

Nisam pisao,ali uskoro namjeravam. Sto se tice internetske domene vidjeti cu mogu li sto promijeniti.
[Vrh] Go down
https://enigmatika.forumcroatian.com
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri lip 18, 2008 3:30 am

Naravno, ima zainteresovanih za enigmatiku, samo ih (nas) treba malo pogurati (potaknuti...)
[Vrh] Go down
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimesri lip 18, 2008 3:56 am

A kako potaknuti enigmate?
Pogledajte koliko je ljudi ucestvovalo na takmicenjima u Kviskoteci, u Kvizorami, koliko je anagramista prodefilovano na medjunarodnom prvenstvu Srbije za anagramiste...
Eto odgovora sta da se radi.
[Vrh] Go down
admin
Admin
admin


Male
Broj postova : 264
Age : 32
Registration date : 15.04.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimepet lip 27, 2008 4:05 am

Ne vjerujem da ce se ista postici nekakvim natjecanjem,prvenstveno jer malo ljudi zna za forum. Ali broj registriranih raste,polako ali sigurno. Razz

btw. ako imate nekakvih slika s enigmatskih natjecanja,naslovnice enigmatskih casopisa i sl.mozete ih uploadati u galeriji (odmah ispod ove slike foruma,pored kalendara). Ja sam napravio album "Naslovnice" onako probno,a vi ako imate neke slike (ako zelite) mozete ih staviti.
hvala study
[Vrh] Go down
https://enigmatika.forumcroatian.com
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitimepon lip 30, 2008 2:35 am

Kada kazem takmicenja (natjecanja) mislim na "lov na svjezu krv". Ja sam u enigmatiku usao bas tako. svojevremeno su postojala mnogobrojna takmicenja na koja su se "pecali' mladi ili novi enigmati.
Dakle, uz grupu ljudi koji se ozbiljno bave enigmatikom i koji vole da se takmice mnogo znacajnije je to sto se na (skoro) svakom takmicenju pojavljuju potpuno novi ljudi.
Cini mi se da ja imam zdrav pristup takmicenjima.
Svako (za koje cujem) podrzavam svojim ucescem.
Takmicim se najcesce sa samim sobom. Zelim sebi dokazati da nisam za staro gvordje. Ako postignem kakav uspjeh kod zirija, dobro. A ako ne uspijem, opet dobro, bar sam pripomogao nekome ko je bio bolji da kaze da je konkurencija bila jaka.
Za enigmatiku je mnogo bolje ako dobijemo 2-3 nova zakjubljenika od toga sto cemo mi "zaludjenici' izmedju sebe "podijeliti' priznanja tipa "ja tebi vojvodo ti meni serdare".
Slazete se?
Ali da se razumijemo, ima ljudi kojima je pobjeda najvaznija u zivotu.
Svak ima pravo na dozu sujete, ali ne pretjerujmo.
Toliko je malo (ozbiljnih) enigmata na ovim prostorima koji su se nakad zvali SFRJ da niko nikoga ne ugrozava. Cini mi se da je druzenje, razmijena misljenja, medjusobna podrska i kolegijalni odnos najvazniji. Tako treba shvatiti i takmicenja. Sve u svrhu poboljsanja dobre atmosfere.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Enigmatski pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Enigmatski pozdrav   Enigmatski pozdrav Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Enigmatski pozdrav
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav
» Enigmatski vicevi
» 24.enigmatski vlak i 13.Fallerov memorijal

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Enigmatski forum :: Administracija :: Prijedlozi,pritužbe i pohvale-
Forum(o)Bir: