Enigmatski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Enigmatski forum

Forum za sve ljubitelje enigmatike
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
Latest topics
» Kikinda 2012
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto kol 07, 2012 12:21 pm by ero

» PZR Zagreb: anagramne fore i anagramni izazovi
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimened pro 11, 2011 2:52 pm by Dejan

» Memorijal Milana Milina
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimened pro 11, 2011 1:26 pm by ero

» Naslovni anagrami
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimened stu 27, 2011 2:17 pm by ero

» Feniks - hvala
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:34 am by Dejan

» Kvizorama
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimečet stu 24, 2011 5:00 am by Dejan

» omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto srp 19, 2011 3:22 pm by dirižabl3

» Jutarnje razgibavanje :)
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:10 am by Dejan

» Takmičenja za logičare
Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimesri svi 18, 2011 6:07 am by kontrolor

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Professional Crossword Software Official Site

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kfuntak




Broj postova : 4
Registration date : 27.08.2008

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:56 pm

Professional Crossword Software Official Site








Pozdrav
svim enigmatičarima. Sa zadovoljstvom objavljujem vijest o pokretanju
projekta izrade profesionalnog softwarea za sastavljanje, objavljivanje
i rješavanje križaljaka. Također je u planu i izrada slobodnog
višejezičnog enigmatskog rječnika. Pročitajte više na službenoh
stranici:
www.professionalcrosswordsoftware.com
[Vrh] Go down
La gradic
super
super
La gradic


Male
Broj postova : 89
Age : 50
Location : Dragalić, Slavonija
Registration date : 23.04.2008

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimepon ruj 01, 2008 11:19 am

Ideja se čini dobra!!
Zašto stranica nema hrvatsku verziju?
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:19 am

Znači, pojest će nas sterilne i glupe mašine, i sve pretvoriti u sintetiku? No affraid What a Face
P.S. Dosta je to jeftino za profesionalce, nadam se da je i kvalitetno, ali čini mi se da to hobistima znači za 9 $ izgubiti gušt sastavljanja? Je li netko već iskušao, ima li kakvih dojmova? Shocked


Zadnja promjena: Dejan; uto lip 09, 2009 12:34 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:21 am

Dejan je napisao/la:
Znači, pojest će nas sterilne i glupe mašine, i sve pretvoriti u sintetiku? No affraid What a Face

Mi stari (staromodni) se (još) ne damo geek
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:41 am

Dopunio sam prethodni post, pa vjerujem da još niste vidjeli dopunu. Jeste li oprobali taj "software"?
Pretpostavljam da on stvarno može ubrzati rad nekome tko treba u kratkom vremenu serijski izbaciti mnogo križaljki, ali bez naročitog duha Question , ali bi ukoliko je kvalitetan, mogao olakšati potragu za potrebnim riječima Question .
Zanimaju me iskustva. O guštu sam već rekao, gušt je kada nešto sam napraviš a ne kada to mašina obavi za tebe. Mislim da je tako u većini stvari u životu. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
ero
superb
superb
ero


Broj postova : 619
Age : 62
Registration date : 12.06.2008

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:45 am

Dejan je napisao/la:
Dopunio sam prethodni post, pa vjerujem da još niste vidjeli dopunu. Jeste li oprobali taj "software"?
Pretpostavljam da on stvarno može ubrzati rad nekome tko treba u kratkom vremenu serijski izbaciti mnogo križaljki, ali bez naročitog duha Question , ali bi ukoliko je kvalitetan, mogao olakšati potragu za potrebnim riječima Question .
Zanimaju me iskustva. O guštu sam već rekao, gušt je kada nešto sam napraviš a ne kada to mašina obavi za tebe. Mislim da je tako u većini stvari u životu. Laughing

Nisam oprobao i zasad ne namjeravam. Još uvijek sve radim svojeručno a mašinu koristim samo kao alat za pripremu za štampu. (Vjerovatno će me uskoro proglasiti dinosaurusom, a dinosaurusi su poooodavno izumrli).
Znam mnoge kolege koje kompjuter koriste za sastavljanje, i nemam ništa protiv. Jedino mi smeta to što se potpisuju kao autori.
[Vrh] Go down
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 1:12 am

Netko mašinu ipak mora voditi, dakle autori ili koordinatori Wink , ali mašina neće sve obaviti sama.
Što se tiče sudbine dinosaura, prije neki dan sam opet čuo taj izraz iz enigmatskog magazina, a u posljednje vrijeme je učestao u magazinima kao i u dnevnom tisku, općenito zbog lošeg stanja u novinarstvu. Činjenica je da internet pored pozitivnih utjecaja (brzina kolanja informacija) ima i negativne učinke, da jeftini tabloidi, kao i besplatni promidžbeni listovi, pogubno djeluju na novinarstvo. Jedino je još televizija iznad "situacije". Mada su i ondje konkretno kvizovi pali duhom pod naletima potrošačkog društva...
U životu stalna samo mijena jest. elephant farao
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Dejan
x3me
x3me
Dejan


Male
Broj postova : 307
Age : 53
Location : Zagreb
Registration date : 25.05.2009

Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:28 am

Znam mnoge kolege koje kompjuter koriste za sastavljanje, i nemam ništa protiv. Jedino mi smeta to što se potpisuju kao autori.[/quote]

Moram priznati da stvari gledam iz drugog ugla, iz pozicije nekoga tko ne sastavlja svakodnevno. pale Vjerojatno kolege koji rade po narudžbi i dugogodišnji urednici dođu do točke kada se zasite materijalom i u tom slučaju je uporaba pomagala hvalevrijedna, uštedjet će energije i vremena da stignu napuniti baterije, pretpostavljam. Question
P.S. Gle ne znam "quotirati" Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.pzrdig2.bloger.hr
Sponsored content





Professional Crossword Software Official Site Empty
PostajNaslov: Re: Professional Crossword Software Official Site   Professional Crossword Software Official Site Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Professional Crossword Software Official Site
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi site za ljubitelje enigmatike i popularnih mozgalica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Enigmatski forum :: Enigmatika :: Enigmatski linkovi-
Forum(o)Bir: